RSS feed

Velkommen til mitt digitale arkiv over kart og veivalg!

På denne siden vil jeg prøve å legge ut kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i.

Sprintcup 5 Bergen (20/09/2022)
Tuesday 20 September 2022
Øvsttun-Birkeland, Fana IL, Norge
Sprint|Results
Sprintcup 4 Bergen (30/08/2022)
Tuesday 30 August 2022
Fyllingsdalen - Ortun, IL Gular, Norge
Sprint
KM lang (28/08/2022)
Sunday 28 August 2022
Rolland, TIF Viking, Norge
Sprintløp Rolland (27/08/2022)
Saturday 27 August 2022
Rolland, TIF Viking, Norge
Sprint|Results
Vestlandsmesterskapet mellom (21/08/2022)
Sunday 21 August 2022
Skage, Gneist IL, Norge
Vestlandsmesterskapet lang (20/08/2022)
Saturday 20 August 2022
Hjellestad-Milde, Gneist IL, Norge
Geilo 3-dagers, dag 3 (19/06/2022)
Sunday 19 June 2022
Geilo øst, Geilo IL/Tunhovd IL, Norge
Geilo 3-dagers, dag 2 (18/06/2022)
Saturday 18 June 2022
Ljøtelende, Geilo IL/Tunhovd IL, Norge
Geilo 3-dagers, dag 1 (17/06/2022)
Friday 17 June 2022
Geilo sentrum, Geilo IL/Tunhovd IL, Norge
Sprint|Results
KM ultralang (15/05/2022)
Sunday 15 May 2022
Totlandsfjell og Livarden, Fana IL, Norge
Kristtornløpet (24/04/2022)
Sunday 24 April 2022
Isdal, Stord orientering, Norge