RSS feed

Velkommen til mitt digitale arkiv over kart og veivalg!

På denne siden vil jeg prøve å legge ut kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i.

Kompisstafetten (20/06/2021)
Sunday 20 June 2021
Kvernesåsen, Samnanger IL, Norge
Stafett, leg 1/5|Results
Klubbmesterskap (15/06/2021)
Tuesday 15 June 2021
Fløyen, TIF Viking, Norge
Pokalkamp 4 Bergen (08/06/2021)
Tuesday 8 June 2021
Åstveitskogen, Varegg, Norge
HOK-ranking 3 (30/05/2021)
Sunday 30 May 2021
Livarden, Fana IL, Norge
HOK-ranking 2 (29/05/2021)
Saturday 29 May 2021
Haukås, Varegg, Norge
Sprintcup 3 Bergen (18/05/2021)
Tuesday 18 May 2021
Rolland, TIF Viking, Norge
Sprint|Results
Pokalkamp 2 Bergen (11/05/2021)
Tuesday 11 May 2021
Stendskogen, Bergens TF, Norge
Sprintcup 2 Bergen (04/05/2021)
Tuesday 4 May 2021
Skjold, Fana IL, Norge
Sprint|Results
Pokalkamp 1 Bergen (27/04/2021)
Tuesday 27 April 2021
Kanadaskogen, Årstad IL, Norge
HOK-ranking 1/2021 (11/04/2021)
Sunday 11 April 2021
Ravnanger, Askøy O-lag, Norge