Digitalt kartarkiv for Trygve Buanes
|
Logg inn
Alle brukere
|
Språk:
Norsk
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
lietuvių kalba
Norsk
Polski
Português
Русский
Svenska
Türkçe
Український
|
DOMA 3.0.10
Vis veivalg
Skjul veivalg
|
Vis oversiktskart
Skjul oversiktskart
|
KML
|
<< Tilbake
<< KM langdistanse (31.08.2025)
|
Sprintcup 5 (09.09.2025) >>
Pokalkamp 7 (02.09.2025)
Kategori:
Konkurranse
Kart/område:
Hylkje
Arrangør:
IL Gular
Land:
Norge
Disiplin:
Mellomdistanse/fellesstart
Resultat
Distanse:
5.16 km
Tid:
41:51
Gj.sn. HR:
143
Maksimum HR:
152
3D Rerun
Løpet var arrangert som klubbvis fellesstart. Med Knut sammen med meg på startstreken kunne det vært mulighet for samarbeid, men i dag løp han for fort og orienterte for dårlig til at vi fikk noe nytte av hverandre. Terrenget bød på spennende orientering, men dessverre alt for dårlig løpbarhet.
S-3: Ok
3-4: Retningen var bra, men jeg forsto ikke kartet helt her så det ble litt nøling inn mot posten.
4-5: Løpbarheten i terrenget gjorde at jeg var ganske sikker på at vei ville være raskest her. Jeg vurderte faktisk å følge veien enda lenger å komme inn fra baksiden, men det vurderte jeg som for langt rundt.
5-6: Ok
6-7: Jeg vurderte rundt på vei igjen, men valgte dessverre ikke å gjøre det. Underveis løp jeg meg fast i en myr som ikke sto på kartet, og generelt var det tungt å komme seg frem her. Jeg forventet å se posten når jeg nærmet meg, men så i første omgang bare søkket bak.
7-9: Ok
9-10: Litt dårlig retning, men jeg tok meg inn på myren og fant posten.
10-11: Ok
11-12: Jeg var usikker på hvor god retningen bort mot stien hadde vært så jeg valgte å følge stien til varden for å få en sikker inngang mot posten. Likevel klarte jeg å bomme, delvis fordi kollen var meget lav.
12-15: Ok
15-16: Jeg vurderte sti og vei til høyre som for langt rundt, men det hadde nok vært bedre.
16-M: Ok
Vis kommentarer
Skjul kommentarer
(
0
)
Skriv ny kommentar
Navn:
E-post:
Lagre