RSS feed

Velkommen til mitt digitale arkiv over kart og veivalg!

På denne siden vil jeg prøve å legge ut kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i.

Bedriftsløp Kokstad (06/05/2024)
Monday 6 May 2024
Storrinden/Kokstad, Equinor BIL, Norge
Mellomdistanse|Results
Sprintcup 2 (23/04/2024)
Tuesday 23 April 2024
Øvsttun-Birkeland, Fana IL, Norge
Sprint|Results
KM sprintstafett (21/04/2024)
Sunday 21 April 2024
Bergen sentrum, Varegg, Norge
Sprintstafett, leg 1 av 2|Results
KM sprint (21/04/2024)
Sunday 21 April 2024
Bergen sentrum, Varegg, Norge
Sprint|Results
Bedriftsløp Smøråsen (17/04/2024)
Wednesday 17 April 2024
Smøråsen, Eikner BIL/IL Fana, Norge
Lang|Results
Pokalkamp 1 (16/04/2024)
Tuesday 16 April 2024
Stendskogen, Bergens TF, Norge
Mellomdistanse|Results
Bedriftsløp Kronstad (10/04/2024)
Wednesday 10 April 2024
Kronstad - Haukeland, Haukeland sykehus idrettslag, Norge
Sprint|Results
Sprintcup 1 (09/04/2024)
Tuesday 9 April 2024
Bergen sentrum, Varegg, Norge
Sprint|Results
Vestlandspremieren III (07/04/2024)
Sunday 7 April 2024
Leirvik nord, Stord orientering, Norge
Langdistanse|Results
Vestlandspremieren II (06/04/2024)
Saturday 6 April 2024
Auklandshamn, Sauda OL, Norge
Mellomdistanse|Results
Vestlandspremieren I (05/04/2024)
Friday 5 April 2024
Bremnes ungdomsskule, Bremnes IL, Norge
Sprint/fellesstart|Results
Nattcupfinale (13/03/2024)
Wednesday 13 March 2024
Flaktveit, IL Gular, Norge
Natt|Results
Nattcup 4 Bergen (21/02/2024)
Wednesday 21 February 2024
Kanadaskogen, Varegg, Norge
Natt|Results