RSS kanalas

Velkommen til mitt digitale arkiv over kart og veivalg!

På denne siden vil jeg prøve å legge ut kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i.

Vikingedysten 2. etape (2024-07-07)
Sekmadienis 7 liepa 2024
Revsø, OK HTF, Danmark
Langdistanse|Rezultatai
Hav-O dag 1-2 (2024-06-29)
Šeštadienis 29 birželis 2024
Spildepollen skule, IL Gular, Norge
Sprint|Rezultatai
Hav-O dag 1-1 (2024-06-29)
Šeštadienis 29 birželis 2024
Telavåg, IL Gular, Norge
Mellomdistanse|Rezultatai
Norsk O-festival lang (2024-06-23)
Sekmadienis 23 birželis 2024
Natrudstilen-Snørvillen, Fossum IF/Lillehammer OK, Norge
Langdistanse|Rezultatai
Norsk O-festival mellom (2024-06-22)
Šeštadienis 22 birželis 2024
Natrudstilen/Snørvillen, Fossum IF/Lillehammer OK, Norge
Mellomdistanse|Rezultatai
Norsk O-festival sprint (2024-06-21)
Penktadienis 21 birželis 2024
Lillehammer sentrum, Fossum IF/Lillehammer OK, Norge
Sprint|Rezultatai
Pokalkamp 4 (2024-06-18)
Antradienis 18 birželis 2024
Knappenfjell, IL Gular, Norge
Mellomdistanse|Rezultatai
Klubbmesterskap (2024-06-11)
Antradienis 11 birželis 2024
Munkebotn, TIF Viking, Norge
Mellomdistanse|Rezultatai
KM langdistanse (2024-06-09)
Sekmadienis 9 birželis 2024
Brenneklubben, Askøy OK, Norge
Lang|Rezultatai
Pokalkamp 3 (2024-05-28)
Antradienis 28 gegužė 2024
Haukås, Varegg, Norge
Mellomdistanse
Pinseløpet dag 2 (2024-05-20)
Pirmadienis 20 gegužė 2024
Gamlegrendåsen, Kongsberg OL, Norge
Mellomdistanse|Rezultatai
Pinseløpet dag 1 (2024-05-19)
Sekmadienis 19 gegužė 2024
Gamlegrendåsen, Kongsberg OL, Norge
Langdistanse|Rezultatai
Bedriftsløp Kokstad (2024-05-06)
Pirmadienis 6 gegužė 2024
Storrinden/Kokstad, Equinor BIL, Norge
Mellomdistanse|Rezultatai
Sprintcup 2 (2024-04-23)
Antradienis 23 balandis 2024
Øvsttun-Birkeland, Fana IL, Norge
Sprint|Rezultatai
KM sprintstafett (2024-04-21)
Sekmadienis 21 balandis 2024
Bergen sentrum, Varegg, Norge
Sprintstafett, etapas 1 av 2|Rezultatai
KM sprint (2024-04-21)
Sekmadienis 21 balandis 2024
Bergen sentrum, Varegg, Norge
Sprint|Rezultatai
Bedriftsløp Smøråsen (2024-04-17)
Trečiadienis 17 balandis 2024
Smøråsen, Eikner BIL/IL Fana, Norge
Lang|Rezultatai
Pokalkamp 1 (2024-04-16)
Antradienis 16 balandis 2024
Stendskogen, Bergens TF, Norge
Mellomdistanse|Rezultatai
Bedriftsløp Kronstad (2024-04-10)
Trečiadienis 10 balandis 2024
Kronstad - Haukeland, Haukeland sykehus idrettslag, Norge
Sprint|Rezultatai
Sprintcup 1 (2024-04-09)
Antradienis 9 balandis 2024
Bergen sentrum, Varegg, Norge
Sprint|Rezultatai
Vestlandspremieren III (2024-04-07)
Sekmadienis 7 balandis 2024
Leirvik nord, Stord orientering, Norge
Langdistanse|Rezultatai
Vestlandspremieren II (2024-04-06)
Šeštadienis 6 balandis 2024
Auklandshamn, Sauda OL, Norge
Mellomdistanse|Rezultatai
Vestlandspremieren I (2024-04-05)
Penktadienis 5 balandis 2024
Bremnes ungdomsskule, Bremnes IL, Norge
Sprint/fellesstart|Rezultatai
Nattcupfinale (2024-03-13)
Trečiadienis 13 kovas 2024
Flaktveit, IL Gular, Norge
Natt|Rezultatai
Nattcup 4 Bergen (2024-02-21)
Trečiadienis 21 vasaris 2024
Kanadaskogen, Varegg, Norge
Natt|Rezultatai